Prihlásenie

close

Nachádzate sa: Úvod »Interiér»Pamakryl MAT

Pamakryl MAT

  • Farba je určená na polomatné povrchové úpravy drevených a po predchádzajúcej antikoróznej úprave aj kovových materiálov v interiéri a exteriéri.

Farba je určená na polomatné povrchové úpravy drevených a kovových materiálov v interiéri a exteriéri. Pri povrchovej úprave drevených materiálov, doporučujeme použiť Základnú farbu na drevo a pri úprave kovových materiálov, doporučujeme použiť antikorózny náter Kovozin. Pamakryl Mat je vhodný na povrchovú úpravu stierok, murív, betónov, plynosilikátov, tehál, vláknito - cementových dosiek, sadrokartónov, lepeniek a papiera.
Pamakryl Mat je možné použiť na povrchovú úpravu materiálov v potravinárskych prevádzkach /len pre nepriamy styk s potravinami/ a zdravotníckych zariadeniach po vysušení a odvetraní. Pamakryl MAT je vhodný na povrchovú úpravu hračiek pre deti aj vo veku do 3 rokov a na nátery povrchov prichádzajúcich do priameho styku so suchými potravinami.
 
Farebný odtieň:
biely, slonová kosť, tmavosivý, tmavozelený, tmavomodrý, žltý, hnedý, palisander, čierny, mandľa, oceľ, more, fialka, oliva, ruža, sahara, brusnica, limetka, orech, zelený čaj, marhuľa, mentol, antracit
Iné odtiene(RAL,NCS) po dohode s výrobcom.
Balenie:
V plastových recyklovateľných obaloch 0,4 kg, 0,7 kg, 4,0 kg
Výdatnosť:
6 – 8 m2 /kg na jednu vrstvu v závislosti od savosti podkladu 
Záručná doba:
36 mesiacov od dátumu výroby v originálne uzatvorených obaloch


KÚPIŤ ONLINE


   


 

Pošlite stránku emailom

Opýtajte sa nás

top
POTREBUJETE PORADIť?