Prihlásenie

close

Nachádzate sa: Úvod »Univerzálne»Pamakryl MAT

Pamakryl MAT

  • Farba je určená na polomatné povrchové úpravy drevených a po predchádzajúcej antikoróznej úprave aj kovových materiálov v interiéri a exteriéri.

Farba je určená na polomatné povrchové úpravy drevených a kovových materiálov v interiéri a exteriéri. Pri povrchovej úprave drevených materiálov, doporučujeme použiť Základnú farbu na drevo a pri úprave kovových materiálov, doporučujeme použiť antikorózny náter Kovokryl. Pamakryl Mat je vhodný na povrchovú úpravu stierok, murív, betónov, plynosilikátov, tehál, vláknito - cementových dosiek, sadrokartónov, lepeniek a papiera.
Pamakryl Mat je možné použiť na povrchovú úpravu materiálov v potravinárskych prevádzkach /len pre nepriamy styk s potravinami/ a zdravotníckych zariadeniach po vysušení a odvetraní. Pamakryl MAT spĺňa limitné hodnoty podľa EN 71-3:2013, kategórie III. pre povrchovú úpravu hračiek.
 
Farebný odtieň:
biely, slonová kosť, mandľa, pistácia, sahara, žltý, limetka, tmavosivý, tmavozelený, brusnica, oliva, čierny, hnedý, tmavomodrý, oceľ, ruža, palisander, vanilka, fialka, more, frézia, marhuľa, orech, mentol, zelený čaj
Iné odtiene(RAL,NCS) po dohode s výrobcom.
Balenie:
V plastových recyklovateľných obaloch 0,4 kg, 0,7 kg, 4,0 kg
Výdatnosť:
6 – 8 m2 /kg na jednu vrstvu v závislosti od savosti podkladu 
Záručná doba:
36 mesiacov od dátumu výroby v originálne uzatvorených obaloch
   


 

Pošlite stránku emailom

Opýtajte sa nás

top
POTREBUJETE PORADIť?