Prihlásenie

close

Nátery na Drevo

Široká paleta lakov a lazúr na drevo, podlahové nátery, moridlá a ostatný sortiment pre dokonalú úpravu a ochranu drevených povrchov v interiéri a exteriéri. 

Farby pre aplikáciu v Interiéri

Komplexná ponuka náterových látok pre maliarske práce v interiéri. Či už farby na steny, sadrokartón alebo univerzálne, ponúkame kompletné riešenie.

Farby pre aplikáciu v Exteriéri

Fasádne farby, nátery betónu, univerzálne farby, či špeciálne nátery strešných krytín a kameňa. Úplná ponuka farieb pre ochranu pred vplyvmi počasia.

separator
Poznáte výhody vodou riediteľných farieb?
Vodou riediteľné farby majú svoje výhody, o ktorých Ste možno ani netušili. Vo všeobecnosti dominuje v mienke verejnosti akási nedôvera k týmto produktom spôsobená otázkou: "Ak sa farba riedi vodou, dážď mi ju nezmyje?". Je pravda, že vodou riediteľné farby používajú pre disperziu samotných akrylátov vodu, ale tá sa odparí a vznikne tak odolný film odolný voči vode. Je to v podstate rovnaký princíp ako pri rozpúšťadlových farbách, kde sa do ovzdušia odparujú uhľovodíkové rozpúšťadlá, ktoré nie sú pre naše zdravie veľmi prospešné.
Pozrite si ich výhody na obrázku:Zobraziť celý článok
Referencie

Referencie

Naše produkty už vyskúšalo viacero renomovaných subjektov, ktoré potvrdzujú, že nami vyrábaný sortiment predstavuje tú najlepšiu kvalitu. 

Zobraziť celý článok
Chcete sa stať predajcom značky PAM?

Zaujala Vás naša ponuka a chcete predávať výrobky PAM?

Pre viac informácií kliknite tu.
Neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, ktoré zabezpečí potrebné informácie a kroky k tomu, aby naša budúca spolupráca mohla fungovať bezproblémovo.

Zobraziť celý článok
top
POTREBUJETE PORADIť?