Prihlásenie

close

Nachádzate sa: Úvod »O nás»O nás

O nás

Spoločnosť PAM – ak s.r.o. bola založená v roku 1990 ako súkromná spoločnosť bez zahraničnej majetkovej účasti.
 
Vlastné know-how a entuziazmus spoločníkov vymedzili smerovanie existencie spoločnosti. Celospoločenský a zahraničný vývoj ukazoval smer, akým sa mala spoločnosť orientovať. Tento smer a orientácia na základe dobre spracovaného marketingového prieskumu priviedol firmu na pozíciu popredného výrobcu náterových hmôt a omietok v Slovenskej republike. Celý sortiment produkcie je postavený na báze disperzií , čím sa už vtedy firma stala unikátnym výrobcom podporujúcim ekológiu.
 
Starostlivosť o zákazníka a zabezpečenie poradenskej a konzultačnej činnosti je prvoradým cieľom spoločnosti PAM – ak s.r.o. Tomu podriaďuje spoločnosť PAM - ak s.r.o. všetku činnosť - starostlivosť o klientov, nezávislosť v rozhodovaní, koordinácia a efektívny výber kvalitných dodávateľov produktov a služieb, vysoká odbornosť vlastných pracovníkov, flexibilita a plánovaná úspešnosť.
Kvalita produktu nie je pre spoločnosť PAM – ak s.r.o. stav, ale proces trvalého zlepšovania. Zákazník a jeho nároky i požiadavky sú impulzom pre neustále zdokonaľovanie postupov a metód uplatňovaných v spoločnosti PAM - ak s.r.o. Spoločnosť PAM - ak s.r.o. sa zaviazala poskytovať klientom dokonalý servis. Na to je potrebné veľké množstvo dôvery zákazníkov. Táto dôvera môže existovať a prehlbovať sa iba vtedy, ak sa služby spoločnosti PAM - ak s.r.o. prejavujú najvyšším stupňom serióznosti, spoľahlivosti, dôveryhodnosti a profesionálnych schopností.
.

top
POTREBUJETE PORADIť?